8 Şubat 2013 Cuma

Duvar Dekorasyonunda Çerçeve

Uzun bir zamandır çerçevelere sarmış durumdayım. Amsterdam tatilimizden dönerken Türkiye'de çok pahalı satılan bir çok modele orada uygun fiyatlara rastlayınca bavulumuzda, elimizde, kolumuzda en çok çerçevelerle döndük. Hoş kimisi takıldı duvara içleri dolmayı bekliyor, kimisi fırsat bulup takılmadı bile. İlk evlendiğimizde minik evimizin her köşesine kendimize ait fotoğraflar & düğün fotoğraflarımızı koyardım, uzun bir süredir her yerde kendimizi görmekten ziyade çerçevelerin içine iliştirilmiş yazılar, boş çerçeveler, aynalı olanlar, farklı renk ve boyutlardaki gelişi güzel sıralanmış duvar dekorasyonları çok daha hoşuma gidiyor. Zevkler zamanla değişiyor şuan bunlar güzel geliyor kim bilir 5 yıl sonra neler hoşuma gidecek.  En beğendiklerimi ilham vermesi açısından bir araya topladım.                                    

6 yorum:

 1. Çok güzeller. Ben de çok seviyorum yazılar ve çerçevelerle yapılmış dekorasyonu.

  YanıtlaSil
 2. çok beğendim gerçekten....

  YanıtlaSil
 3. Evett bende istiyorum, yemek masasının yan tarafı koca duvar beni bekliyor , daha cerceve secip alamadım :)

  www.siyahbaykus.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel bir derleme olmuş

  YanıtlaSil
 5. Çok Moda seçimler yapılmış ve çok beğendim dekorasyo’num için inanılmaz ürünler duvarımda da olması gereken her şey burada mevcut, resimlerdeki her şey istediğimiz gibimiz geliyor acaba süper dekor ev yaşam ürünleri ve yeni nesil ev dekorasyonumun vazgeçilmezi olacak bunlar.

  YanıtlaSil
 6. Çok Moda seçimler yapılmış ve çok beğendim dekorasyo’num için inanılmaz ürünler duvarımda da olması gereken her şey burada mevcut, resimlerdeki her şey istediğimiz gibimiz geliyor acaba süper dekor ev yaşam ürünleri ve yeni nesil ev dekorasyonumun vazgeçilmezi olacak bunlar. 

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**