25 Şubat 2013 Pazartesi

GÖNÜLLÜLER ARANIYOR Fashion Week için

Bir blogger olarak doğum aşamasından itibaren tanık olduğum Türkiye'nin Moda Haftası İstanbul Fashion Week'in ilki hariç ki o zaman çok yeni bloggerdım sonraki her sezon için davet edildiğim, zevkle takip edip kah beğendiğim kah eleştirdiğim Moda Haftamız uluslarası IMG ile olan işbirliğiyle bu yıl çok daha profesyonel olacak. Daha çok kişiye ulaşması için bugün yetkili ajans tarafından aldığım bu maili çorbada tuzum olması açısından paylaşmayı borç bildim.

İstenilenler şöyle;

11 – 16 Mart 2013 tarihleri arasında Fashion Week İstanbul’da Gönüllü olarak yer almak istiyorsanız;

Görevler:

 • Defileler esnasında mankenleri giydirmek en önemli görevlerden biri. 
 • Bir diğer önemli sorumluluk ise defilelerden önce davetlilere yer göstermek.
 • Bunların yanında gerekli olabilecek farklı alanlarda da yer almanız sizden istenilebilir.
 • Tüm bu görevler size hayatınızda sadece bir kere yaşayabileceğiniz bir tecrübeyle beraber tasarımcılar, stilistler, ve modellerle çalışma şansını da sunuyor olacak.


Eğer belirtilen görevlerle ilgileniyorsanız ad- soyad/ yaşınız/ cep telefonu numaranızla birlikte
 28 Şubat 2013 tarihine kadar Destan Karagöz’e destan.karagoz@imgworld.com e-mail yollamanız gerekiyor.


Bu maili aldığımda aklıma ilk gelen Survivor oldu meşakatli ama alınan keyif, o havayı solumak çok güzel bir tecrübe olacak 11 Mart Pazartesi'den 16 Mart Cumartesi'ye kadar Gönüllü olarak Fashion Week'e yardım etmek isteyenler için. Umarım tutkunu olanların kabul edildiği keyifli bir 5 gün olur işin mutfağında:)

4 yorum:

 1. Vakti olan arkadaşlar bu güzel koşuşturmacada yer alabilirler, son derece hoş bir tecrübe olacaktır... paylaşım için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. Gayet de bir danışmanlık firmasıyla çalışılıp üniversite öğrencileri için 5 günlük de olsa bir kazanç kapısı olabilirmiş. Ama tabi ki gönüllülük adı altında emek sömürmek oldukça hoştur. Sigorta da yok oh mis. Son zamanlarda bu konuda farkındalığım arttı, görünce de yazmak istedim açıkçası. Kesinlikle seninle ilgisi yok Moda(e)ratorum. :)

  YanıtlaSil
 3. Mail atıyorum ama hata veriyor, başka bir iletişim yolu var mı acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mail kutusu dolu olabilir ben daha yeni mailleştim, tekrar deneyebilir misin destan.karagoz@imgworld.com

   Sil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**