20 Şubat 2013 Çarşamba

Kelebeğin Rüyası Gala Gecesi Giyilen Kıyafetler

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Belçim Bilgin Erdoğan'ın oynadığı Kelebeğin Rüyası filmi 2 gün sonra vizyona giriyor dün gece galası yapıldı. Fotoğrafların çözünürlüğü yüksek olunca paylaşması da zevkli oluyor. Fragmanını izlediğim kadarıyla Titanic kıvamında çekilmiş dönem filmi.
 Gecede giyilen kıyafetlere dönersek Belçim Bilgin Erdoğan'la başlamak lazım. Hafif göğüs dekoltesi olan beyaz elbisesi Beymen'den Roland Mouret, ceketi ise çok sevdiğim blogger arkadaşlarım Moda Tutkusu'nun markası MyBestFriends'e ait.
Beren Saat ve Kenan Doğulu nasıl tatlı bir çift ve nasıl uyumlu giymişler baksanıza. 
Kıvanç Tatlıtuğ için söyleyecek kelime yok jilet gibi hemfikiriz değil mi:)
Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu ikilisinin keyifleri yerinde bu enerjileri çok daha güzel. Ahu Yağtu doğumdan sonra daha mı güzelleşti nedir gittikçe daha hoş bir kadın oluyor sanki. Üzerindekiler kendi vintage markası AU'dan diye tahmin ediyorum. Narçiçeği kloş eteğinin boyunu göremesek de ya maksi ya midi duruyor gidişatı üzerindeki kadife ceket ve midye kabuğu şeklindeki çantası çok şık olmuş.
Hepsi grubunun kızları kendilerine ait olmayan bir gala için yeterli şıklıktalar bence. Hem özenli hem çok buradayım demeyen kıvamda. Şaka maka yaşları da 30 olacak ama hala çıtır çıtırlar.
Hazal Kaya, müthiş kilo almış o da benden direkt yanaktan belli oluyor 2-3 kg alınca. Çok şanssız bir durum bizzat biliyorum:) Siyah pantolon ceket takım içine saks mavisi gömlek hiç olmamış hele o yandan taktığı çanta ne alaka.
Laci kadife takıma, ince kesim kravatın kattığı spor hava Kenan Doğulu'ya çok yakışmış. Beren Saat'in göğüs bölgesine kadar transparan inen elbisesi, yandan ayrılarak ensede topuz yapılmış saçlarıyla güzel yüzü ortaya çıkmış. Birbirlerini renklerde yakalamışlar acaba önce hangisi renkte karar verip diğeri ona uyuyor:)                                          fotoğraflar/magazincity

8 yorum:

 1. filmi ölesye mrk edyordum nhayet gelıyooo

  YanıtlaSil
 2. son fotoğrafta beren saatin arkasındaki teyzenin altın dişi nasıl parlıyor öyle ya:D

  YanıtlaSil
 3. son fotoda beren saatin arkasındaki teyzenin altın dişi nasıl parlıyor öyle ya:D

  YanıtlaSil
 4. beren e bayılıyorum ya ..ne gıyse yakısıyor :)

  YanıtlaSil
 5. durun ya naptınız, hepsi, 25-28 arası sayılır:)

  YanıtlaSil
 6. Cemre Kenan'ın eski sevgilisi :D

  YanıtlaSil
 7. Hazal Kaya cidden kötü olmuş... pantolon ceket hiç yakışmamış ve çanta çok abes..insan biraz özenir..

  YanıtlaSil
 8. Hala gidemedim filme çok merak ediyorum. Bayanların hepsi birbirinden şık :)

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**