19 Şubat 2013 Salı

Özge Ulusoy'un Beyaz Show'daki Beyaz Elbisesi

Cuma akşamı Beyaz Show'u izleyebildiniz mi harika bir geceydi. Beyaz'ı çok keyifli bulsam da ben dahil kalabalık bir grup kendini tekrar ettiğinden artık 2000'ler başındaki show anlayışının sıktığından dem vuruyorduk. Ama son 1 yıldır harika bir ekiple Beyaz Show'u yeniden doğurdu resmen. Her programda ertesi gün konuşulacak eğlenceli anlar kaldı. 
Geceye Engin Altan Düzyatan şarkısı damgasını vursa da benim gözler konuk bayanların saçı, makyajı ve giydiklerindeydi. Hepsi siyahı tercih ettiğinden Özge Ulusoy parıl parıl parlıyordu doğrusu.

Özge'yi çok yapmacık ve snob bulmakla birlikte o gece giydiği Tuvanam markasının Ephemera koleksiyonundan taşlı beyaz elbiseyi harika taşıdığı gerçeği arasında gittim geldim. Acun'un eli kime değse yıldızı parlıyor Survivor'dan önce sadece iyi bir model olmasıyla ufak bir camianın tanıdığı isim artık Türkiye çapında bir yıldız. Daha çok göz önünde olunca daha çok yorum yapılıyor bu bir gerçek. O kaşları için elinden cımbızı almak lazım Özge'nin Uzay Yolu'ndan fırlamış Mister Spak gibi biraz daha doğal bıraksa keşke.  
                                                                                                                   fotoğraflar/özgeulusuoyfacebook

4 yorum:

 1. Kıyafet cuk oturmuş gerçekten. Kaşlara gelincede çok haklısın.

  YanıtlaSil
 2. Ben size katılmıyorum. Seviyorum Özge ULUSOY'u o gece çok şirindi zaten. Filmi izledim minik bir rolü var filmle ilgili kimse sorulan sorulara cevap vermeyince hep o konuştu sanki filmin sahibi gibi belki bu antipatik gelmiştir onun suçu değil kızlar çok pasifti hele sedef avcı abajur olmak için gelmiş sanki bir gıkı çıksın sanki film onun değil. konu zaten engin altanın üzerine döndü hatta ferhat gööçer bozuldu sanki biraz

  YanıtlaSil
 3. İnanılmaz eğlenceliydi :)))) Elbisesini bende çok sevdim <3

  YanıtlaSil
 4. Kaşlar konusunda haklısın :)

  Ama elbise gerçekten incecik bedenine çok güzel oturmuş..

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**