1 Şubat 2013 Cuma

Vogue Türkiye Bugün Ne Giydim'in En Kötü 5 İsmi

Tüm dünyada dergi satışları iyi gitmiyor tirajlar düşük. Hatta şöyle bir örnek vereyim 80 yıldır yayınlanan Amerikan haber dergisi Newsweek Ocak 2013 itibariyle basılı yayını bırakarak sadece online yayına geçti, şimdi çok daha ucuz bir rakama abonelik sistemiyle tüm dergiyi webden takip edebiliyorsunuz. Durum böyle. Sektör yavaş yavaş online'a kaymaya başladı. Dikkatiniz çekmiştir belki aylık moda & magazin dergileri tüm sosyal medyada oldukça aktifler.
5 . Romina Hakko
Bloglarda ne giydim köşeleri çok tutmasından mütevellit aynı havayı yakalamak için Vogue ünlü isimlerle Bugün Ne Giydim yazıları yayınlıyor. Fotoğraflar samimi gözüksün diye hiç oynama yapılmadan genelde telefonla çekildiklerini düşündüğüm düşük pixelli kareler. İyiler olduğu kadar ki onları da yazacağım özensiz, bu ismin burada ne işi var? Vogue'un sayfalarına yakışmamış dediklerim oldu 2 yıl boyunca. Onlar içerisinden En Kötü 5 ismi bir araya topladım. Geri sayımla en kötü 5 Romina Hakko'yla başladı benim listemde.

4- Tülin Şahin
Tülin Şahin sevdiğim isimlerden ama tüm ay boyunca elle tutulur bir giyim zevki, ilham veren ufacık bir kare göremedim. Hele ortadaki hiç bir şey anlaşılmayan mavi elbisesiyle olan fotoğrafı her gün ne giydim yapan bloggerlar tarafından aman bu da yayınlanır mı diye yayınlamaz bile. O derece sakil.

3- Merve Büyüksaraç
Merve Büyüksaraç sokakta 10 kişinin 10'unda da görebileceğimiz jean tshirt şal üçlüsüyle neredeyse tüm ayı tamamlayıp burada ne işi var dediğim isimlerden oldu. Sıfır göz zevkiyle bitirdi ayı şükür.

2-Burcu Esmersoy
Aslında son iki isimde öyle tereddütte kaldım ki en azından giyinmiş diye En kötü Giyinen 2.sırada  Burcu Esmersoy var. Ki kendisini de nasıl seviyorum belli değil. Elle Stil Ödülleri'nde Yılın Stil İkonu ödülünü alan o gece Zeynep Tosun takımıyla kalbimizi yerinden oynatan sanki o değilmiş gibi gün gün yayınlanan kombinlerinde bir kere dahi harika diyemedim. Bunu bize yapma Burcuuu diye takip ettim yalan değil.

1- Ebru Şallı
 Vogue Bugün Ne Giydim köşesinin gelmiş geçmiş en kötü giyineni, hatta soyunanı, hatta kemikleri sayılanı  Ebru Şallı oldu benim için. 1. sırayı kimseye kaptırmadan gönül rahatlığıyla kondu, 2yıllık ne giydim serüveninin En Kötü Giyineni oldu.
                                                                                                     
Sizin ekleyecekleriniz, söylecekleriniz var mı?    

9 yorum:

 1. ben de aslı abbasoğlundan sıkılmıştım her kıyafeti siyah içimi baymıştı birbirinin aynısı gibiydi..
  harika bir konuya değinmişsin tebrik ederim

  YanıtlaSil
 2. Ufffff öyle güzel bbugün ne giydim yazısı yazan bloglar varken sırf ünlüler diye bu fotoğrafları yayınlıyorlar ya ... neyse daha fazla konuşamiyciğiiiimm

  YanıtlaSil
 3. Sonuna kadar haklısın butun yorumlarında ancak sadece Romina'nın ilk kombini benım cok hoşuma gitti.

  YanıtlaSil
 4. korkunç! her önüne gelen blogger ın kalitesiz, uyumsuz bugün ne giydim postu yapmasından hiç haz etmezdim ama bu kadar profesyoneller bile bu denli amatör sonuçlar veriyorsa normaldir yani..http://bizimkiz.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 5. Şimdi bir de Vogue Bugün Ne Giydim'in en iyi 5 ismini bekliyorum senden:)

  YanıtlaSil
 6. Ah Şeyma Subaşı'yı nasıl unutursun yahu! O da gayet saçma, ilhamdan uzak kombinler yapmıştı.

  En iyilerin kimler şimdiden merak ediyorum:)

  YanıtlaSil
 7. O zaman herkesi online dergimize beklerim :) http://womendergisi.com

  YanıtlaSil
 8. Kemik kemik:))) HAHA supersin ayni fikirdeyim:))

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**