24 Nisan 2013 Çarşamba

Bayram Kuzusu

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan'ı Fenerbahçe Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde Fantorya şenliğiyle kutladık. İki yıldır taraftar olan olmayan tüm çocukları kucaklayan harika bir organizasyon oluyor bence. Rüzgar, geçen yıl küçük olduğu için pusette takılıp ortamı koklamıştı ama yinede çok güzel geçmişti günümüz. Bu sene ele avuca sığmayan tam bir afacandı. Hoş, o kadar artistik kendim takılırım havalarına rağmen atlı karınca ve boyamalar hariç hadi utandırıp korktu demeyeyim hiç bir şeye yanaşmadı:) Ama doyasıya dans etti ve top oynadı.
Twitter'dan haberleşmiştik Laçin ve sevimli canavarlar çizgi filmindeki Boo'nun gerçek hayatta beden bulmuş hali Nil'iyle katılınca buluşup görüşmek pek güzel oldu. Kendisinin çektiği karelerden sonra ben buraya fotoğraf yüklerken epey zorlandım bir insanın her şeyi de güzel olmasın arkadaş haha. Artık neredeyse her dışarı çıktığımızda ya blogger arkadaşlarla ya da modaerator'un okuyucularından mutlaka birileriyle karşılaşıyoruz. Dün de öyle oldu organizasyondan sonra Bağdat Caddesi'ne bir şeyler yemek için çıktığımızda kendi güzel sohbeti tatlı Buse ile karşılaştık uzundur görüşmemiştik pek güzel geldi ve günümüz böylece bitmiş oldu:)

5 yorum:

 1. Çok eğlenceli görünüyor ,minikler için de değişiklik olmuştur ...sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ynen iki senedir çok keyıf aldıgımız bir organizasyon oluyor:)

   Sil
 2. Blogger ne Modaeratör, bir blogun daha mı var takibe alayım?
  'Artık neredeyse her dışarı çıktığımızda ya blogger ya modaerator'un okuyucularından mutlaka birileriyle karşılaşıyoruz.'

  YanıtlaSil
 3. blogger arkadaşlar diye düzelttim :)
  "yani yıllardır yüzünü görmeden sadece okuyarak tanıştığımız, blog nickiyle bildiğimiz blogger arkadaşlar ya da modaerator yani blogumun okuyucularıyla karşılaşıyoruz" tam açılımı :)

  YanıtlaSil
 4. güzel aile:) bayılıyorum sana ya:)bide doğum kiloların tamamen gitmiş süpersin tavsiyelerini bekliyoırum.

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**