30 Nisan 2013 Salı

Blogger Bazaar

Bu hafta sonu yani 5 Mayıs Pazar günü 10:00-17:00 saatleri arasında Selincetinkaya.com ve Girlshygirlguide.com ev sahipliğinde Taksim KafePi Curcuna'da moda dünyasında trendlere yön veren ve binlerce takipçisi olan Blog Yazarları'nın 2. el kıyafet, aksesuar ve eşyalarının satışı olacak. 

Blogger Bazaar etkinliğine tam 14 blogger katılıyor Berilla, Deniz Saatçioğlu,  Duygu Şenyürek,  Modazon, Ginger's Bazaar, Moda Duygusu bir solukta sayabildiklerim.

Medya sponsoru Modazon.com'un, bu eğlenceli alışveriş etkinliğini fotoğraflayacağı ve videolar çekeceği günde bir yandan Misscookiess'in lezzetli cupcake'lerini tadarken, bir yandan da China Glaze'in yeni ojelerini deneme ve Marcatelli'nin farklı ayakkabı tasarımlarıyla tanışma fırsatı bulabilirsiniz. 

İstanbul dışındaki blog takipçileri için http://tr.sopsy.com/etkinlik/bloggerbazaar dükkanından etkinlikte satışa çıkan tüm ürünleri inceleyip satın alabilirsiniz. Tabii o gün orada olup alışveriş yapanlardan kalırsa :))

Stylestories.net, Çiçek Sepeti, KOM, Happy Socks, Candia ve Tarzimon.com'un, Blogger Bazaar'da alışveriş yapanlara indirim kuponları ve hediyeler dağıtacağı alışveriş gününü unutulmaz 'anı'lara dönüştürmek içinse, kendi mobil cihazlarınızla çektiğiniz ve instagrama yüklediğiniz fotoğraflarınızı Blogger Bazaar'a özel bir çerçeve ile size sunan Presstagram standına uğramanız yeterli olacak. 

Bu eğlenceli alışveriş etkinliği ve favori blog yazarlarınızla geçirdiğiniz keyifli günün sonunda, Curcuna'nın DJ'leriyle müziğin tadına doyasıya varıp saat 17:00-19:00 saatleri arasında gerçekleşecek ücretsiz Barbekü Partisi'yle günün yorgunluğunu atabileceksiniz.

Pazar günü hava tam 21 derece günlük güneşlik eğlenmek ve alışveriş için harika bir gün daha ne olsun. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**