9 Nisan 2013 Salı

Harfli Yüzük

Pazar günü Ortaköy'e gittik gezmeye. Hava çok estiği için sahilde duramadık iki tur atıp arkadaşlar davet etti evlerine onlara geçtik. Soğuk havada takıcılara şöyle hızlıca bakarken internette pek çok sitede harfli yüzüklerin satıldığı rakamları bildiğim için fiyatların ucuzluğunu görünce paylaşmak istedim. İçinde harfli yüzük ve bilekliklerin olduğu envai çeşit aksesuar 3 TL.

Sahilin olmazsa olmazı Ortaköy Takıcıları'nın ki buraya aç parantez yapıp İstanbul Büyük Şehir Belediyesi'ni  kınıyorum esnafın vergi ödeyip hakkıyla ve parasıyla oturduğu tezgahlarını yıktığı için. Allah'tan Beşiktaş Belediyesi ayrı bir bölüm yapmış da oraya toplanmışlar. Bir devlet düşünün kendi içinde anlaşamıyor. Peh.

Belediye değer vermiyor ama lüks Alışveriş Merkezi Esentepe'deki Astoria Avm en alt katında Ortaköy esnafını "davetlisi" olarak hafta içi her gün tezgahlarını burada açtırıyor. Ortaköy'e gidemeyenlerin aklında olsun.

2 yorum:

  1. Ben bu yüzüklerden instagramda bir satıcıdan aldım 8katı fiyatına nasıl kazıklanmışım :S:S:

    YanıtlaSil
  2. Ayyy Justin biibirlı yüzüklere hasta oldumm :P

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**