17 Nisan 2013 Çarşamba

Kısalan Erkek Paçaları Burak Yılmaz ve Emre Belezoğlu

Erkeklerin giyimi sınırlı malum. Hoş, artık daha cesurlar bence çoğunluk renk korkusunu yendi. Yavaş yavaş değişen silüetlere de ayak uyduruyorlar. Galataray'ın futbolcusu Burak Yılmaz ve Fenerbahçe'li Emre Belezoğlu'nun giyim tarzları dikkatimi çekti. Kısa paça pantolonlarıyla modayı takip ettikleri belli.  2013 ilkbahar yaz erkek modasında yerli yabancı tüm koleksiyonlarda kıvrılmış, dar ve bilekleri açıkta bırakan İtalyan Paça istilası var. Baharın sıcaklığıyla birlikte Emre İtalyan Paça pantolonunu çorapsız Toms'la Burak da Loafer'la tercih etmiş. Doğru da yapmışlar bu model bu şekilde güzel oluyor bence. Yazın bunun sandaletli versiyonu da gelir diye tahmin ediyorum bu ikiliden.

Belirli bir kesim bu tarz cesur parçaları zaten giyiyorlar ama olay bence "genelin kabul ettiği giyim standartlarını tercih edenlerin" uygulamaya başlaması. Nasıl buldunuz kısa dar paçayı? Türk erkeği çabuk sindirir uygulamaya geçer mi dersiniz?                                    hurriyet.com

11 yorum:

 1. Ben seviyorum kıyafetlerinde böyle değişiklik yapan erkekleri, sıradanların arasından sıyrılıyorlar.

  Ben de bloguma bekliyorum :)

  www.visnetadinda.com

  YanıtlaSil
 2. Uzun adamlar da kısa pacalar nedense Avarel tarzi gibi görünüyor gözüme. bu kisa paca meselesi yere yakin olanlar icin ideal bence. Beren

  YanıtlaSil
 3. need a love17 Nisan, 2013

  Boy lazım bunu uygulamak için o emrede yok olmamış

  YanıtlaSil
 4. pantolon paçası kirlenmesin diye kıvırdığı için İngiliz Kralı Edward’ın bu hareketi erkek giyiminde ilham oldu ve duble paçalar olarak moda tarihinde yer aldı.

  birileri cesur olmalı

  YanıtlaSil
 5. tek kelimeyle iğrenç bir kıyafet...inanamıyorum..iğrençliğin adı moda olmuş cesaret olmuş...ben erkek diye yanımda gezdirmem...

  YanıtlaSil
 6. zaten boyu kısacık emre belözoğlu'nun bir de paçayı kıvırmış iyice kötü durmuş. kötü bir moda akımı bence.

  YanıtlaSil
 7. Ben hiç hoşlanmıyorum bu 'erkekte kısa paça'dan

  YanıtlaSil
 8. Ben pek haz etmiyorum erkeklerde kısa paça'dan, ama yakışmamış a diyemem :)


  www.shimmershe.blogspot.com

  YanıtlaSil
 9. Burak Yılmaz da iyi durmuşta.Bir gs li olarak Burak yakışıklı olabilir ama sanki havalandı.Kız mevzuları bence onuda bozdu ama ben yine de beğeniyorum :)

  YanıtlaSil
 10. rezalet bi moda,sevgilim giyse yuzune tukururum.moda diye italyanlari taklit etmekten bizim modacilarimiz da vazgecse artik,bati yalakasi zevksiz bi millet olduk.bu nedir yahu kapri giy sort giy don giy gerekirse baksirla dolas ama kumas pantolonu kisa giyme corapsiz giyme babetle hic giyme !!! zengin olmadigima sukreder oldum bu zengin zevksizleri gordukce.

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**