5 Nisan 2013 Cuma

Mor Elbise Altına Neon Turuncu Ayakkabı ?

Alıştığımız renkler dışında Gwyneth Paltrow'un kombini. Mor ve neon bir arada çirkin diyemiyorum ama güzel de bulmadım. Hoş, bilekten bağlı Giuseppe Zanotti'lerin modeli harika ama bilmem bir şey eksik çok boş sanki.  Siz nasıl buldunuz ?

8 yorum:

 1. ayakkabıyı alayım gerisi kalsın

  YanıtlaSil
 2. Bence çok güzel olmuş ^^ iddialı da .. Düz uzun saçlarla güzel gider ^^

  YanıtlaSil
 3. giyim tarzını çok beğendiğim bir oyuncu.bence kıyafet cilt ve saç tonuyla mükemmel uymuş.ayakkabılar ise sıradışı durmuş.

  YanıtlaSil
 4. Bilege bağlanan ayakkabılar bacak boyunu kisaltiyor fikrimce. Sonra o bacaklar Ronaldo, ayaklar çocuk mezarı gibi duruyor. Ayakkabi şık gerçekten ama gwyneth yerine çağla sikel girseydi mesela ...hazir çingen gibi bir ten rengi, altına neon ayakkabi, somaliler gibi ışıl ışıl parlayan 32 diş... oww düşündüm de gwyneth iyi ya boşver. Önceki posta yorum yapan beren ;)

  YanıtlaSil
 5. ayakkabılar şahane, elbise de kırışıklıklar dışında güzel ama bir arada olmalarını sevmedim. bu ikili ayrı kalmalıymış ^^

  YanıtlaSil
 6. ben begendim bu haliyle, ayakkabılar ayrı guzel :)

  siyahbaykus.blogspot.com

  YanıtlaSil
 7. Ah love the shoees! I have simulair ones on the H&M.

  xx

  YanıtlaSil
 8. renk katmak istemiş herhalde, bence yakışmış kendisine...
  özge

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**