26 Nisan 2013 Cuma

Naz Elmas'ın Ayakkabı Odası

Dizi film oyuncusu Naz Elmas'ın sosyal ağlarda kendi yayınladığı ayakkabı odası görülmeye değer. Yüzlerce çift ayakkabısı var. Zaten kadın olup aksini düşünmek imkansız. Şu fotoğrafa bir erkek baktığında birbirinin aynına benzeyen çoğu ayakkabının neden alındığına anlam veremez eminim ama biz kadınlar biliriz ki tokasının ucu, topuğunun kıyısı köşesi birbirinden farklıysa aynı gözükse bile alınma sebebidir :) Fotoğraflarda şu anlaşılıyor ki düz ayakkabıda Tory Burch ve Chanel topukluda Valentino, Gucci ve Christian Louboutin Naz Elmas'ın favorileri. Allah her kadına hem giyinme hem ayrı bir ayakkabı odası nasip etsin süpaneke dinimiz amin.

6 yorum:

 1. Aminnnnn :) Şeffaf kutulara sok,çıkar,bir yere gideceğin zaman ara bul valla bazen çok üşeniyorum hepsi şöyle açık açık gözümün önünde dursa fena olmaz :)

  YanıtlaSil
 2. Babetlerini beğenmedim... ^^

  YanıtlaSil
 3. ben hiç bir ayakkabaısını beğenmedim. gözüme çarpan vay be dediğim 1 tane bile yok. Allah herkese ayakkabı odası ve ayakkabı zevki versin süpaneke dinimiz amin.

  YanıtlaSil
 4. bu kadar başarısız bir kariyere böylesi bir ayakkabı dolabı sığdırabildiği için (maddi olarak yani) hayrete düştüm. Çok accayip işlermiş bunlar yahu...ondan bir level daha ünlüleri düşünemiyorum bile >.<

  YanıtlaSil
 5. Ayyyy nekadar güzel :) bende isterim!

  Almanyadan selamlar
  Zisan

  www.zisanbay.blogspot.com
  (Turkish/german blogger)

  YanıtlaSil
 6. Maalesef ki; dinimizde israfın yeri yoktur. Bu kadar ayakkabı ve dolaplara sığmayacak kadar kıyafet de israftır.

  Naz Hanım ve onun gibileri çocuk esirgeme kurumuna ya da kimsesiz yaşlılara ziyaret gidip, bir şeyler götürmeye davet ediyorum. Zaten bu güne kadar gitseydi gazetelere, paparazzilere haber olurdu. Bizde görürdük zaten...

  Ebruli

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**