12 Nisan 2013 Cuma

Nisan Ayı Türk Moda Dergisi Kapakları

 elle
all 
Kapak çekimi bir derginin vitrini. Tav olup aldığımız, içerikten önce dikkatimizi çeken kısmı. Erkek dergilerinin kapaklarını kadınlar süslüyor ama kadın dergilerinin kapaklarını erkekler süslemiyor. Kadın kadını merak ediyor. Ne giymiş ne takmış. Ayşe Arman harika demişti ya ben kadınlar için giyinir erkekler için soyunurum. Tam da böyle. Bu aydan itibaren Türkçe yayımlanan Moda Dergileri'nin kapaklarını yayınlayacağım. 

Gidip almadan fikir sahibi olacak, kapakları hakkında dedikodu yapabileceğiz:)

Nisan ayı favori kapak çekimim damalı sarı mini  Louis Vuitton elbisesi ile Taylor Swift ve ELLE oldu.

1 yorum:

  1. Harika! Ben bir ara tüm dünyadaki Vogue edisyonlarının kapaklarını karşılaştırmaya çalışıyordum, 15 civarı kapağın içinden çıkmak epey zahmetli oluyordu. TR moda dergilerinin kapaklarını karşılaştırmak iyi fikir, en azından dergi sayısı bir blog yazısına sığmaya müsait:)

    Şimdi, kapakların amacı dergiyi sattırmaktır, değil mi? Bu kapaklara bakarak alacağım dergi Elle olurdu, ama Vogue TR'de Anja Rubik'in olması büyük haber.

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**