1 Nisan 2013 Pazartesi

Salopet Jean Pantolon Nasıl Giyilir?

Podyumda görünüp hemen trend olanlar ya da popüler olması zaman alan parçalar diye ikiye ayırırsak Salopet'ler 2. kategoriye giriyor. 90'lar mirası salopet'lerle anısı olmayan yoktur sanıyorum ki. 2009'dan günümüze kadar defilelerde sık görünseler de sokağa bu yıl kadar inmemişti. Hoş, bu sene tulumlar da çok gözde. 

Nasıl giyilir kısmına geçersek;  Salopet pantolon alırken üzerinize oturan modellerden ziyade bir beden büyük olanlar makbul. Feminen bir hava katmak için topuklu ayakkabılar ve paçalar kıvrılarak kullanılabilinir. Yaz için düşünürsek, ben 16-17 yaşlarında yeni yetişirken beli açıkta bırakan yarım bluzlarla giyer çok severdim. 30'lu yaşlarda gideri olur mu acaba bu yaz yaşayıp görmeli:)

3 yorum:

 1. Yazının başlığı okuyunca 'giyilmese de olur' dedim kendi kendime ama örnekleri görünce fena değil diye düşündüm.
  Özellikle en üstteki 3lünün sağda olanını pek beğendim.

  YanıtlaSil
 2. En üstteki üçlünün soldaki ikisinde zaten salopet var mı yok mu belli değil. Üstüne kaban, mont vs giyince hiç görünmüyor, özelliği kayboluyor demek ki...

  YanıtlaSil
 3. salopet jean pantolon neden giyilir? başlıklı bir yazı da olsa fena olmaz :)

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**