3 Mayıs 2013 Cuma

Bir Sarışın Daha Esmer Oldu

yeni esmer hali
eski sarışın günleri

Romantik komedi filmlerinin sarışın renkli gözlü yıldızı Reese Witherspoon saçlarını koyu renge boyatarak esmerler kervanına katıldı. Genelde uzun yıllar sarı saç kullananlar ilerleyen yaşın etkisi ve genç göstersin duygusu ile bir süre sonra koyu renge dönüyorlar. Ama Reese Witherspoon'un sebebi bu değil yeni filmi için değişikliğe gitmiş. Zaten bile isteye yapsa eminim en kısa sürede dönerdi sarıya. Karakteristik yüz hatlarını sarı saç çok daha yumuşak ve genel olarak havalı gösteriyordu. Koyu kestane saç rengi sönük ve sıradan duruyor. Siz ne dersiniz sarı mı siyah mı?                               kaynak

10 yorum:

 1. sarı diyorum açık ara

  YanıtlaSil
 2. bence ilk fotografta daha hoş olmuş sönük göründüğünü düşünmüyrm

  YanıtlaSil
 3. duruş ve o anki fotoğraflarla değenlendirirsem koyu kumralda sağ alttaki kareyi beğendim sarıda da sol üstteki hali güzel ********ece

  YanıtlaSil
 4. sarı daha güzelll..bence esmer değil kumral olmuş :)

  YanıtlaSil
 5. iki türlüde beğendim,ikisininde havası farklı :)

  YanıtlaSil
 6. tabii ona sarı saç rengiyle alıştık ama yeni hali hiç de fena durmamış :)
  özge

  YanıtlaSil
 7. koyu renk saç güzel surat ister.suratı belirginleştirir çünkü.sarı saç yüzü arada kaynatır ya da yumuşatır diyelim :) suratı pek de güzel değil ama burda tersi olmuş koyu renk saç yakışmış.

  YanıtlaSil
 8. Sarı saçın yüzü kaynattığı görüşüne katılmıyorum..aksine sarı sac ciddi anlamda yakısıyorsa bir insana o insan güzeldir.sarı sac herkese yakışmaz ama koyu saç herkese bi şekilde gider. Bu fotografta kesinlikle koyu sac diyorum:)

  YanıtlaSil
 9. Sarı sacı her ne kadar sevsemde(yakısana tabilki) bu fotoda koyu kesinlikle..

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**