20 Mayıs 2013 Pazartesi

Hülya Avşar Cannes Film Festivali'nde

Hülya Avşar, Chopard Türkiye'nin yüzü olarak 16 milyon TL'lik zümrüt ve pırlantalarla süslü mücevherler takarak 66. Cannes Film Festivali'ne katıldı. Kuyruk sokumuna kadar ulaşan deriin sırt dekolteli, uzun zamandır Hülya Avşar'a sahne kostümleri hazırlayan Melih Yazgan tasarımı siyah bir elbise, dalgalı açık bırakılmış saçları ve iddialı mücevherleri ile yine adından çok söz ettirdi.Mailime düzenli olarak araştırma şirketlerinden basında en çok adı geçen isimler, konuşulan konular üzerine yapılan Türkiye araştırmaları geliyor. Haftanın ünlüsü bölümünde açık ara Hülya Avşar hep ilk 5'te. Yani hep basında yer alıyor, yaptığı çoğu şey haber oluyor ilgi duyuluyor. Böyle olunca tabii ki Penelope Cruz'la başrol paylaşıp harika bir film çeviren Türk basınında neredeyse hiç adı geçmeyen Saadet Işıl Aksoy markanın yüzü olup Cannes'a gidecek değil ya Acun'un ölüyü dirilttiği Hülya Avşar gidecek tabii.                    

4 yorum:

 1. magazin malı allı güllü motorlar gibi koca aramıyorum olm bu şarkılar niye

  YanıtlaSil
 2. Cannes'e gidecek dendi başta inanmamıştım ama gitmiş valla :) elbiseyi ön kısımdan gayet hoş buldum ve beğendim fakat arka kısmı fazla abartılı olmuş...
  ne isterse yapıyor, işiyle olsun yaptığı bir açıklamayla bir şekilde konuşturuyor kendini böyle de bir isim!
  bu kadını yıllardır bi severdim bi sevmezdim hele son zamanlarda kürk konusundaki açıklamalarla çok net soğudum!
  galiba çok konuştum :p kusura bakmayın olur mu :)
  özge

  YanıtlaSil
 3. ben de aynen bir severdim bir sevmezdim.kürk konusuyla birlikte nefrete döndüm.ne giyerse giysin sadece kıyafetle iş bitmiyor çünkü.

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**