10 Mayıs 2013 Cuma

Özel Dikim Mayo ve İç Çamaşır

Özel dikim mayo ve iç çamaşır açıkcası çok bildiğim bir konu değildi. Mailime düşen bilgilendirme ile öğrendim ilginizi çekeceğini düşündüğüm için de paylaşmak istiyorum. Fransız iç giyim markası Eres, kadın vücudunu her yönüyle inceleyerek bedeni adeta ikinci bir ten gibi saracak “Beden sanatı” mottosuyla, balen ve destek kullanmak yerine kendi geliştirdiği ileri teknoloji, vücudu toparlayan benzersiz kumaşlarla ölçüleri ne olursa olsun kadın vücudunu kusursuz bir biçimde sarmalayan kişiye özel dikim mayo ve iç çamaşırlar hazırlıyor.
1968 yılında kurulan marka, 1996 yılında Chanel'in bir parçası olmuş. Dünya çapında 500'den fazla noktada satılıyor. Kişiye özel terzilik servisinden faydalanarak özel dikim çamaşır ya da mayo bikini sahibi olmak isteyenler için adres İstinyePark ve Kanyon Harvey Nichols.

Anneler Günü’ne özel bir kampanyaları var, annenize hediye kartı hediye alın, seçeceği mayo ya da iç çamaşırı Eres uzmanları tarafından annenizin vücuduna özel olarak hazırlansın.  Hediye kartları 27 Nisan-11 Mayıs tarihleri arasında, İlkbahar/Yaz Mayo ve İç Çamaşırı koleksiyonlarında geçerli olacak şekilde Eres mağazalarında satılıyor. Kişiye özel dikim hizmeti ise 13-25 Mayıs tarihleri arasında alınacak randevu ile faydalanmak mümkün.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**