20 Haziran 2013 Perşembe

Agenda by Ayşe Deniz Yeğin

Geçtiğimiz günlerde Cevahir Ykm'nin çalışan günümüz kadınlarını düşünerek oluşturduğu markası Agenda ve tasarımcı Ayşe Deniz Yeğin'in elinin değdiği Agenda by Ayşe Deniz Yeğin koleksiyonunu görmeye gittim.

Ayşe Deniz Yeğin koleksiyon hakkında; “Agenda için büyük bir titizlikle çalıştım. Agenda koleksiyonu için günümüzün şehirli kadınlarından ilham aldım ve onların ihtiyaçlarına, arayışlarına duyarlı, şehir hayatında günü yaşarken rahat edebilecekleri, günlük kıyafetlerine ufak detay dokunuşlarla geceye de taşıyabilecekleri bir koleksiyon hazırladım" diyor.

Koleksiyonun amacı  modayı ve tasarım ürünler giymeyi seven kadınlara hem cazip fiyatlar hem özel parçalar sunmak. Özellikle klasik giyimin zorunlu olduğu iş yerlerinde çalışanlar için; şifon elbiseler, kısa kollu ceketler, kalem etekler hem gündüz hem gece kullanımına yönelik çok yönlü parçaların olduğu bakılması gereken bir koleksiyon.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**