28 Haziran 2013 Cuma

Ebru Akel'in Hamile Stili

Ebru Akel'in doğuma gün saydığı günlere girmişken son kez hamile stilini görelim istedim. Bir hafta sonraya bıraksam kimbilir belki oğluşu çıkagelir hazırladığım postun değeri kalmaz ne olur ne olmaz elimi çabuk tutayım:) 
Ebru Akel hamileliğinin ilk aylarında üzerine oturan kıyafetler tercih etse de karnı belli olmaya başladıktan sonra hep bol üstler gördüm üzerinde. Bence göbeğini ortaya çıkaran kıyafetler çok yakışacaktı ona, hoş bazı kadınlar nazar değer diye saklıyor belki bu yüzden bilinçli bir tercihtir bol parçalar.
Diğer yandan doğum sonrasında, hamilelik sürecini, kaç kilo aldığını, neler hissettiğini bir kitapta anlatıp, yakında da Tuvana Büyükçınar'la hamile ve çocuk kıyafetlerinden oluşan bir koleksiyon hazırlayacakmış. 
Daha sonra giyilmeyeceği için malum hamileyken çok alışveriş yapılmıyor. Ebru Akel'de ekonomik kullanmış elindekileri, mesela üzerindeki kuru kafalı tuniği deri ceket ve botlarla giyip kışı, kolsuz kullanarak yaz aylarında son günlerinin tadını çıkartıyor.  Sağlıkla kucağına alsın minik erkeğini.       msn.hurriyet.gecce

2 yorum:

 1. Bloglovin hesabın yok mu blogun için? :)

  Merhaba,

  GFC yakında kapanıyor. Takibi devam ettirmek için;

  Bloglovin: http://www.bloglovin.com/blog/1825471/hippilazman

  Google+: https://plus.google.com/u/0/113966100089558570784/posts

  Not: Takip ettiğim tüm blogları bu yerlerden sırayla takibe alıyorum. Haber vermek için böyle bir mesaj girdim. Teşekkürler...  Hello,

  GFC will not be anymore on 1th July. Keep follow;

  Bloglovin: http://www.bloglovin.com/blog/1825471/hippilazman

  Google+: https://plus.google.com/u/0/113966100089558570784/posts

  P.S.: Im following from Bloglovin and G+ which i follow with GFC. I want to just tell my connection. Thanks...

  YanıtlaSil
 2. Great post!!!

  If you want, we can follow each other. Kisses
  http://fashionsecrets-oksana.blogspot.com

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**