27 Ağustos 2013 Salı

H&M Kids İndirim Kuponu

H&M kids'i ne kadar sevdiğimi biliyorsunuz. Stil sahibi koleksiyonlar hazırlamalarının yanında, çocukların oyun saatlerine dayanıklı kıyafetler üretilmeleri ve tümünün kapsamlı testlerden geçirilerek satışa sunulduğunu bilmek her ebeveyn için gönül rahatlığı demek. Başlığa gelirsem hazır Back to School koleksiyonu çıkmış http://internal.catalogs.hm.com/4103BackToSchoolKids/tr/ bu linkten fiyatlarıyla birlikte görebiliyorken ayrıca okul öncesi alışverişler de yaklaşmışken minik bir süpriz de benden gelsin.

1-15 Eylül tarihleri arasında çocuk bölümünden yapacağınız alışverişlerde postun başındaki indirim kuponunun print çıktısı ile giderek tüm Türkiye'deki kids bölümü olan H&M'lerde %20 indirim kazanıyorsunuz.

Ayrıca H&M'in Moda(e)rator'e özel %5 indirim sağlayan  OKULA DÖNÜŞ 2013 kodunu da kasada söylemeyi unutmayın indirim oranı anında %25  oluyor.

Şimdiden herkese iyi alışverişler ve başarılı bir eğitim yılı olsun!

3 yorum:

  1. Aaa süppermiş!

    Teşekkürler Modaerator, teşekkürler H&M!

    YanıtlaSil
  2. harika...

    http://cemrelifestyle.blogspot.com/

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**