29 Ağustos 2013 Perşembe

Yaz Stili ile Miroslava Duma

 Stil ikonu Miroslava Duma'nın son zamanlarda giydiklerinden bir kolaj hazırladım. Gözümüzde canlandırdığımız klasik Rus tipinin aksine kumral çıtı pıtı minyon fiziğiyle "bodur tavuk her daim piliçtir" tezini şuan 29 yaşında olup maksimum 20'den fazla göstermiyor oluşuyla bir de bonus 3 yaşında bir oğlu olmasıyla kanıtlıyor sanırım.

5 yorum:

 1. hayranım ben miroslavaya tarzı harika ötesi zaten böyle kendi bilen elle sayılmıycak kadar az stil sahibi olan insanlarr.sabah sabah miroslavayı görünce yüzüm güldü teşekkürler böyle güzel insanları bizimle paylaştığın için güzel insan ________:)

  YanıtlaSil
 2. Kendisinden bir haberdim ama bayıldım seçimlerine,kendisi de çok güzel ve doğal. Amaaa yinede Olivia Palermo gibisini görmedim,kendine has stili ve duru güzelliği,onun gibisi yok :)

  YanıtlaSil
 3. Merhaba,
  Gerçekten de tarzına bayıldım kendisinin. Özellikle şu büstiyerli ve kalem etekli takımı aklımı başımdan aldı :) Ben de buna benzer bir şeyler arıyordum. Nerelerden bulabileceğim hakkında herhangi bir fikri olan var mı acaba?

  YanıtlaSil
 4. mira harika onun stiliyle ilgili netmoda da çok güzel kombinlere rastlamıştım :)

  YanıtlaSil
 5. Miroslava tarjıyla harika bir kadın geçen gün onun takılarından ararken benzerlerini www.mihera.com da buldum hemen bir tane edindim :)

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**