27 Aralık 2013 Cuma

Alışveriş | Yeni Wings

Rüzgar'ın ilk Adidas Jeremy Scott kanatlılarından sonra tam tarzına uygun biri mavi diğeri kırmızı wingsleri kendi değimiyle akaka'ları ( ayakkabıları:) indirimde görünce almadan duramadim. İlk seriden arkadan kanatlılar aklımda kalmıştı zaten.  Bu sefer ilkindeki gibi biraz büyük olsun seneye de giysin diye degil rahat rahat simdi giyebilsin diye tam ayak numarası 23,5 aldim. Kuru kafalı papyon da h&m'den.

9 yorum:

 1. onun tarzini severim ben. en stil sahibi minik adam ruzgo. dun 20:00 gibi palladium'da olmus olabilirmisiniz mango'da birini size cok benzettim tereddutte kaldim o mu degilmi diye cekindim merhaba demeye

  YanıtlaSil
 2. Bayan ayakkabı ve erkek ayakkabı modeli koymuşsunuz. Göz çok hoş geliyor. Bunu giyebilen çok fazla kişi olmaz iye düşünüyorum ama şu anda gençlere pek akıl sır emiyo. :)

  YanıtlaSil
 3. nihan, teşekkür ederiz:) saat 8miydi bilmiyorum ama akşam palladium mango'ya girdim evet :)

  YanıtlaSil
 4. bayan ayakkabı, bu unisex bir model herkes giyebiliyor :)

  YanıtlaSil
 5. Merhaba sitenizi çok seviyorum iyi ki döndünüz. Ben Kütahya'da yaşıyorum burada yok hafta sonu Bursa'ya geçicez alışveriş için orada varmı biliyormusunuz internetten alınıyormu acaba bir de fiyatı ne kadar

  YanıtlaSil
 6. kaldığımız yerden devam çok teşekkürler:) hmm inanın hiç bilmiyorum belki size en yakın adidas'ı arayıp en yakın hangi ilde olduğunu sorabilirsiniz. Sezonda 190tl'ya almıştım ilkini bunu indirimde 98 tl'ya aldık.

  YanıtlaSil
 7. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 8. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 9. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**