30 Aralık 2013 Pazartesi

Clinique Göz altı Nemlendiricisi ve Kapatıcı

Göz altı kapatıcısı mutlaka kullandığım bir kaç üründen birisi. Dün Meydan Avm Ykm'deki Clinique'de ikinci ürüne %50 indirim görünce hem kapatıcı hem nemlendirici aldım. Kapatıcı 75 tl nemlendirici 105 tl'dı. Normalde 180 tl tutacak ürünler indirim sayesinde 142 tl'ya benim olmuş oldu. Yaş artık 30'a gün sayarken detaylı bakımlara başlamak lazım:) Göz altım çok kuruyor böyle olunca kapatıcı ne kadar güzel olursa olsun çizgi çizgi görünüp aralara yığılma oluyor. Bunu önlemek için nemlendiriciyi sabah akşam iki kere göz altını 3 hamlede geçecek şekilde, yüzük parmağıyla masaj yaparak çözebiliyoruz.

1 yorum:

  1. Merhaba clinique ürünlerini online satış sitesinden alırsanız ekstra hediyeleri oluyor. mesela şu an 120 lira ve üstü alışverişe otomatik olarak 3 adet ruj ekleniyor yılbaşı dönemi zannediyorum 150 tl üzerine cilt bakım ürünlerinden oluşan bir set veriliyordu. bunun dışında ödeme sayfasına geldiğinizde 2 adet de deneme boy ürün seçebiliyorsunuz.bu arada kargo da ücretsiz. paylaşmak istedim. Sevgiler, Müge

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**