27 Ocak 2014 Pazartesi

Burçin Göksu Kaş Tasarımı ve Fiyatları { Conture Long Time Liner Uygulaması }

Burada kendi tecrübelerim kadar blogun konsepti dahilinde arkadaşlarımın yaşadıklarını da paylaşıyorum. 3 yıl önce önce o zaman pek meşhur olan Brezilya fönü ve arkadaşımın tecrübelerinden bahsetmiştim .
Bugünde başka bir gündem Kaş Tasarımı konusunda arkadaşımın yaşadığı tecrübeyi paylaşacağım.

Seyrek, küsmüş, düşük kaşlar ve daha bir çok durum için uygulanan 3 yıllık kalıcı kontür uygulamasını duyanınız vardır. İzleyenler bilir sabah showunda Çağla Şikel'in de Burçin Göksu'ya kaş tasarımı yaptırdığını açıklaması ve kameranın zoom çekiminde dahi bire bir kaş görünümü çok etkileyiciydi. Bir çok ünlünün gözü kapalı ismini verdiği Makyaj Artisti Burçin Göksu'nun makyaj dışında harika bir meziyeti daha var, kaş tasarımı.
Arkadaşım Makas Nişantaşı'ndan aldığı randevuyla ulaştı Burçin Göksu'ya. Kontür işlemi küsen kaşları üzerine uygulandı. Önce istenilen kaş rengi ve modele göre ön çizim yapılıyor netleşip beğendikten sonra gerçek çizime geçip kaşın kendi yönü doğrultusunda kalem gibi iğne uçlu makina ile 1 saat süren bir işlemle ilk seans bitiyor. Arkadaşımın söylediğine göre dövmeden çok daha acısız. Zaten Lazerli epilasyon yaptıranların bileceği anestezi kremlerinden sürülüyor bölgeye. Burçin Göksu'nun kaş tasarımı toplam 2 seans sürüyor. Kullanılan iğne tek kullanımlık, boyalar bitkisel ve alerji testinden geçmiş streril boyalar.
Sonrasında dövme yaptıranların bildiği 1 haftalık kabuk atma dönemi var. Bu dönem sonunda eğer aralarda açıklık görülürse 2. seansta bir daha geçiliyor boşluklardan.

Burçin Göksu'nun Kaş Tasarım fiyatları modeline göre 1.250 TL ile 1.500 TL arasında değişiyor. Çok rahatlıkla diyebilirim ki sonuna kadar hak ediyor çünkü tattoo gibi boyama değil gerçek kaş kılı görüntüsü verildiği için çok doğal bir görüntüsü var. 

Burçin Göksu'dan randevu almak için ister kendi sitesi http://www.burcingoksu.com/iletisim/ üzerinden mail atabilirsiniz.
İster Makas Nişantaşı'nı 0212 234 34 67-87 numaralı telefondan arayarak randevu alıp ulaşabilirsiniz.

Benden bu kadar :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**