15 Ocak 2014 Çarşamba

Mango Outlet Online Alışveriş

Mango'nun outleri arasında Profilo ve Optimum en sevdiğim iki mağazası. Çalışırken Profilo Mango bana çok yakındı, öğlen yemeklerinde hızlı deneme ve uzun kuyrukları sukunetle aşıyor çoğu zaman indirimli alışverişi yemek yemeye tercih ediyorduk arkadaşlarla.

Yaşadıkları şehirde Mango olmayanlar, kuyruk sırası beklemek istemeyenler uzun zamandır Türkiye'nin her yerine gönderim yapan sitesi sayesinde istedikleri parçaları alıyorlardı zaten.

Şimdi bir de  Mango'nun resmi outlet sitesi www.mangooutlet.com açıldı. Farklı farklı sezon ürünleri % 80'e varan indirimlerle satılıyor Ben iki tane kaban gibi ceket aldım 100 TL 'yı geçtiği için kargo ücreti ödemedim. 2 ila 5 gün içinde geliyor ürünler. 100 TL altındaysa alışverişiniz 5.90 TL kargo ücreti var.

Diyelim ki aldığınız ürün olmadı faturası ve giyilmemiş olması koşuluyla her hangi bir kargo ücreti ödemeden iade edebiliyorsunuz.

2 yorum:

  1. Merhaba,
    Güzel günlerde sağlıkla giyin inşallah. Bende baktım ama krem kemerli olandan sitede göremedim. Varsa link atabilirmisiniz? Teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. Merhaba, bitmiş sanırım ben de göremedim. Eklenirse yeniden mutlaka link koyarım.

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**