27 Ocak 2014 Pazartesi

Tatlı Kitapları

Palladium D&R'in tüm vitrinini kaplayan Çekmece Yayınları'nın kitapları, mutfakta vakit geçirmeyi çok seven biri olarak beni benden aldı. İki farklı tasarımı var. Biri avuç içine sığan magnetli seri diğeri aşama aşama olarak anlatılan büyük boy kitaplar.
Yer kaplamayan ve devamlı göz önünde durması için magnetli olarak tasarlanmış kitaplardan kurabiye, brownie, minik kek ve kremalı kurabiye benim oldu.
Spagetti, pizza ve turta üçlüsünün yer aldığı büyük boy seriden ise tatlı delisi olarak tabii ki Tart ve Turta'yı seçtim. Yemek kitabı alırken en dikkat ettiğim şey verdikleri tariflerde kolay bulunur malzemeler yer alması, yabancı bir yazar Carla Bardi tarafından yazılmasına rağmen reçeteler pek kolay.

4 yorum:

 1. bende inkılap kitapevide görmüştüm ama zamanım olmadığı için inceleyememiştim bilgilendirdiğin için teşekkürler...

  YanıtlaSil
 2. sol alttaki hamile halinizi hatırlıyorum ne garip bir şey blog okumak :-)

  YanıtlaSil
 3. Magnetler bahane,Rüzgar'ın fotograflar şahane :)

  Google + bana neden battıysa,sildim ve tüm yorumlarım silindi.Rüzgar eminim bayılacak pancarlı yemeklere :) Afiyet olsun ona şimdiden :)

  YanıtlaSil
 4. sana o kadar özeniyorum ki :( işi bırakıp evde olmak nasıl bir duygu? bundan sonra neler yapmayı planlıyosun? işe dönecek misin? anlatsana birazcık

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**