30 Ocak 2014 Perşembe

Zara'da Aradığın Ürünü Telefonunla Bul

İndirim zamanlarında Zara'da istediğiniz ürünün bedenini veya farklı rengini bulmak çok zor. Normal zamanda diğer mağazalardaki stokları görüp söylüyorlar ama indirim dönemlerinde bilgi vermiyorlar maalesef. Ben de Rüzgar'a sayısız Zara'ya bakıp istediğim bedende Trençkot bulamadığımı Palladium Zara'daki satış danışmanı'na hayıflanırken tesadüf o gün yeni öğrendiği bilgiyi benimle paylaşmasıyla aslında kendimizin rahatça istediğimiz ürün hangi mağazada bulabileceğimizi öğrendim. Zara application'ı akıllı telefonunuza indirip içine girdiğinizde en alt ortadaki Scan bölümüne tıklayıp,
çıkan ekrandaki fotoğraf çekme veya elle barkod girme seçeneklerini seçip ki bu nokta pek eğlenceli kasiyer gibi istediğiniz ürünün barkodunu oracıkta telefonunuza okutup eğer ürün zaten yoksa barkod numarasını elle girip istediğiniz ürünün anında fotoğrafını ekranda görüyorsunuz. Info kısmından renk, beden ve hangi il veya ilçe mağazalarında olduğu bilgisi ekranda çıkıyor.

Zaten zara app'da girip istediğim ürüne bakarım diyenler olabilir onca ürün arasında tam modeli hatırlayamayanlar için foto barkod uygulaması gayet güzel bence.

2 yorum:

  1. yemın ederım aklıma gelmıstı:P

    YanıtlaSil
  2. Çok yararlı bir paylaşım olmuş. Mutlaka deneyeceğim. Yeni olmama rağmen bana da beklerim:) http://bellemelange.net/blog/

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**