25 Mart 2014 Salı

Anlık: Oversize Kaban

Twitter'a 4 gündür giriş yasak, telefonuma hotspot programını indirip bir kere giriş yapabildim sonra o da girmedi. 21. yüzyılda yasakla çözülmeye çalışılan şeyleri düşündükçe ülkem adına çok üzülüyorum. Gülse Birsel harika yazmış beni seni tam yansıtan bir parti yok ama oy kullanmamak çözüm değil en azından şimdilik en az gıcık olduğuna da olsa oy ver. Oy ver ki bir şeyler değişsin.

İphone'la çektiğim anlık ne giydim serisinden. Sezonu çabuk geçecek uzun süre kullanamayacağım şeylere çok para vermeyi sevmiyorum. Oversize kabanlar da bu gruba giriyor benim için. Mango outlette 45 TL'ya görünce hem ihtiyacı karşılar hem de kullanmadığımda üzülmem diye düşündüm:) Hala satılıyor taba ve siyah iki renk var.

Ceket ve Bot Stradivarius - Etek Koton - Oversize Kaban Mango Outlet - Çanta Primark

6 yorum:

 1. SAÇLARINIZ NE ÇABUK UZADI:) SARIYA DÖNÜŞ GECİKTİ SANKİ:)

  YanıtlaSil
 2. Merhaba,

  Twitter'a bilgisayarınızdan giremiyorsanız DNS ayarlarını değiştirmekle uğraşmayın. Pek çoğu nasılsa işe yaramayacaktır. Bunun yerine VPN servisleri gibi bazı alternatif yollar var. Açılımı Sanal Özel Ağ olan VPN, basit bir anlamda kullanıcıların yurtdışında bir sunucuya bağlanarak hedeflenen siteye erişmesine ve anonim kalmasına yardımcı olur. Bu sayede Twitter yasaklı dahi olsa, örneğin ABD'deki bir sunucuyu kullanarak siteye girmeye çalıştığınızda yasaktan etkilenmeyeceksiniz.

  hotspot'dan giremeyişinizin sebebi bir kere ucretsiz sonra ucretli bir servis olması. TunnelBear'ı şiddetle tavsiye ederim. Telefondan twitter'a yasaksız girebilmek için birebir.

  sevgilerimle,

  Neslihan UZUN

  YanıtlaSil
 3. palto çok büyük olmuş bir beden küçüğünü almalıydın

  YanıtlaSil
 4. çok tatlısınız blogunuzu en başından beri takip ediyorum çok samimi buluyorum sizi. Söylediklerinize imza atarım herkes oy kullanmalı ve annelerimizin zamanında olduğu gibi bu konuların yine ötekileştirmeden kişiye özel kaldığı sorunsuz günlerimize geri dönelim.

  YanıtlaSil
 5. Etek yeni sezonmu çok tatlı <33333 Saçlar ne çabuk uzadı tam ombre artık:)

  YanıtlaSil
 6. Ben özellikle saçlarını çok beğendim :)

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**