23 Mayıs 2014 Cuma

Ne Giydim| Sweat ve Şort

Havalar hala tam ısınmadığı için bahar aylarındaki giyim alışkanlığım bir yazlık bir kışlık devam ediyor. Yaz öncesi ve yaz sonu şortları sweatler, ince triko ve uzun kollu gömleklerle çok yakıştırıyorum bir de biker botlar güzel duruyor. İpini koparmış gibi devamlı ama devamlı koşan, yürümeyi resmen bilmeyen Pirana'yı yakalayınca bir pozda oğlumla olsun dedim. Bu arada lakabını tusunami olarak değiştirmeyi düşünüyorum bilseydim adını Rüzgar değil mülayim koyardım:) Bir de üzerimdeki bu jean ceketi tam 2.5 yıl olmuş alalı blogda bahsetmişim hatta aldığımda. Ama ben daha ilk defa giydim desem?

Jean ceket Mango  - Çanta Mavi Jeans -  Sweat - Şort Bershka

10 yorum:

 1. Ay ne şeker bir çocuk Allah bağışlasın maşallah :)

  YanıtlaSil
 2. Çok tatlısınız. Rüzgar çok şekerleşmiş görmeyeli ve bildiğimiz delikanlı olmuş. Tombik bebek zamanları aklıma geldi bir an:)

  YanıtlaSil
 3. O jean ceketten bende de var:) Ama düğmesinden biri koptuğu ve yedeğini kaybettiğim için pek giyemiyorum:( Ama çok yakışmış::)

  YanıtlaSil
 4. İÇİME AÇIYOSUNUZ ANNE OĞUL HER TARAFTAN GÜZELİK TATLILIK AKIYO

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**