2 Mayıs 2014 Cuma

Spor Zamanı Ayakkabı Seçimi

Arkadaşım spor motivasyon işi yalnız gidilmiyor tecrübe ettim demesiyle karar vermiştik kalabalık gitmeye. Sonunda gün geldi çattı dün ilk maceramızı yaşadık. Ama spordan önceki gün yarım kilo mantı açıp yediğim, 2 metro 3 karam ve  nutella kaşıklayarak harakiri yaptığım ve Spor'dan sonra da nasıl olsa kalorileri yaktık gözümüzle gördük ilk gün bir şey olmaz diyerek yolumuzun tam üstündeki Adanalı Hasan Kolcuoğlu'nda coştuğumuz doğrudur.! Neyse bir daha olmayacak diye söz verdik birbirimize:)

Çocukla spor;
Çocuklu aileler çocuklarını bırakamadıkları için spor yapamadıklarından yakınıyor. Gittiğimiz salonun harika bir kids club'ı var. Rüzgar'ı oraya okula gidiyorsun diye alıştırınca zaten spor aletlerinin hepsinde ekran var an be an çocuğunuzu takip edebiliyorsunuz hem gözünüzün önünde oluyor hem spor yapabiliyorsunuz, bizim için şahane oldu.

Salon ayakkabıları;
Sadece salonda giyilecek rahat tabanlı ayakkabılarda bizim seçtiklerimiz; soldan sağa Adidas run smart, Nike Air Vortex, Nike, JS kanatlı Adidas ve Skechers ince taban oldu.

1 yorum:

  1. Hangi spor salonu acaba biz de İstanbul'da 2,5 yaşındaki kızımızla yaşayan bir çift olarak merak ediyoruz. Bilgi verebilirseniz seviniriz. Selamlar sevgiler

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**