21 Mayıs 2014 Çarşamba

Sporsal

Haftada 4 gün sporun faydasını görmeye başladık ailece. Çoktan çok azdan az gidiyor ben 52.2 kg'la başlamıştım 15 günde 1.2 kg gitti.  Eşim 4 kg verdi aynı sürede. Hocamın bana yazdığı program hafif, sıklaşmaya yönelik. Program harici bol bol yüzüyorum.  İlk 3 gün program benim ham vücudumu yorduğu için 1.5 saatte bitiriyordum şimdi 45 dakikada bitiyor diğerlerini beklerken goygoy'a geçiyorum bakınız foto 4:)

Hedefim 1 mayıs'tan 6 Haziran'a kadar 48'i görmekti spora başlamadan önce, şimdi spor yaptıkça kas ağırlığının olabileceğini kilo kaybı değil sıkılaşmanın önemli olduğu derinliğindeyim. Ama yine de yağdan giden kilo kaybını görmek mutlu ediyor beni :))

Diğer yandan Pirana'nın salondaki kids club'da durma işi düşündüğümüz gibi olmadı. Örtmenim ben anneme babama gidicem spor yapıcam değip ağlayan bücür planları zorlaştırdı. Ya yanında duruyoruz nöbetleşerek spor yapıyoruz ya babaannesi'ne satıyoruz.

Yorumlarda sorulmuştu Ataşehir Let's Club'a gidiyoruz. Grup dersleri çok eğlenceli geçiyor. Salonda blog okuyucularından bir kaç kişi ile tanıştık bile. Bazen unutuyorum blogu okuyanlar olduğu için yazdığımı, kendime yazar gibi hazırlıyorum sonra sokakta, cafe'de, kabin sırasında, vapurda, metrobüste, cadde'de, asansörde, markette kasa kuyruğunda aklıma gelmeyecek bir sürü yerde selam verenler olduğunda ya da görüp yetişemeyip twitterdan, mailden, yorumdan haber verenler olunca yüzümde kocaman bir tebessümle mutlu oluyorum:)

Sporsal Z raporumu da verdiğime göre; 3 kaşık light yoğurda 2 kaşık yulaf ezmesini karıştırıp, içine 1 salatalık, 1 elma küp küp kesip iyice bulamaç yaptığım kahvaltımı yiyebilirim:)

1 yorum:

  1. bizi bazen unutuyomuş tamam tamam öyle olsun:)biz her gün ilk sana uğrayalım :))

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**