17 Temmuz 2014 Perşembe

Diy: Cam Stand Boyama

Nedense ülkemizde siyah ürün bulmak zor, her şey allı güllü olsun sade hiç bir şey kalmasın. Bulamayınca kendim yapmaya karar verip Pirana'nın doğum günü için Paşabahçe'nin cam pasta standını siyaha boyadım.

Malzemeler:
* Cadence siyah akrilik boya
* Cadence cila
* İnce uçlu fırça ve Ponpon fırça

Yapılışı:
Camın iç yüzeyini pon pon fırça yardımıyla tamponlayarak boyayın. Boyayı cama sürdükçe minik hava kabarcıkları oluyor, dış yüzeyden görünmeyecek merak etmeyin. İlk kat kurusun 1 saat bekleyin. İkinci katı atarken öncelik ilk katta kapanmayan bölgeler olsun yine tamponlayarak geçin. İnce fırçayı ponpon fırçanın kapatmadığı ücra köşelere bol boya kullanarak tek seferde kapatın. Son kat da kuruduktan sonra ertesi gün cilayı yine tampon fırça ile uygulayıp bitirin.

Siyah cam stand tahminimden daha güzel oldu, sadece doğum gününde konsepti tamamlayıp sonrasında kenara kaldırmalık değil günlük olarak da sunumlarda kullanabileceğim uzun vadeli bir parça oldu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**