4 Temmuz 2014 Cuma

Remington Easy Curl Maşa İncelemesi

Kuaförde saatler harcamayı hiç sevmiyorum boyatmayı kestiğimden beri yolunu unuttum zaten:) Pratik elektrikli saç aletleri tam benlik. Bir kaç yıl önce Braun'un gönderdiği Hair Satin 5'ten çok çok memnun kaldığımı blogu takip edenler bilir. Hala kullandığım yegane düzleştiricimdir kendileri.
Bugün bir başka güzellikten bahsetmek istiyorum  Remington Easy Curl maşa. Açıkçası paketi açarken kısa zamanda işe yarayacağını düşünmemiştim . Benim farklı bir marka saç maşam daha var ısınması ayrı dert saçı ısıtıp lüle yapması ayrı dert. 
Ondan gelen hayal kırıklığıyla Easy Curl'e de şüpheli yaklaşmıştım ki Remington 30 saniyede 170 derece ısınıp ve aynı sürede saçlarımı bukle bukle yapabilmesiyle hem çok şaşırttı hem kendisine hayran bıraktı. Isı ayarı vs uğraştıcı hiç bir tuşu yok sadece on/off sonrasında saç ucunu en alttaki maşa kısmına tutturup yukarı doğru sarıyorsunuz. 30 saniyede lüleler hazır. Benim saçlarım belime kadar olduğundan tam tepeye kadar sarmadı hoş zaten uçlarda olması daha zarif duruyor, maşa boyu kadar alabiliyor o da normal bir saç için fazlasıyla yeter de artar benim saçlar şuan standart dışı :) 
Blog'da içime sinmeyen hiç bir şeyi ne öneririm ne reklamını yaparım, her gün onlarca ürün teklifi maili geliyor gerçekten deneyip memnun kalmadan hiç bir şey için bu iyidir demem o yüzden gönül rahatlığıyla çok sevdiğim Remington ci6219 Stylist Easy Curl saç maşasını çantamın/ tatil bavulumun ve özel günlerimin kurtarıcısı ilan ettim.

3 yorum:

 1. mükemmelmıs bayıldım bu alete :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de kendinden beklenmeyecek kadar iş başarıyor:)

   Sil
 2. saçlarınızın boyu, gürlüğü, maşallah çok güzel ancak uçlarda kalan boyası çok kötü olmuş. Ombre yapmaya çalışıp doğal hale bırakmaya çabalamışsınız ama bu ombre değil. Bakımsız duruyor... Bence kuaföre uğrama vaktiniz gelmiş.

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**