4 Ağustos 2014 Pazartesi

Rüzgar Giydi; Tek Tişört İki Kombin

Her çeşit hayvandan korkan bir annenin; tüm hayvanları " kıyamam çok tatlı " diyerek öpen oğlu oldu Rüzgar.  Öyle çok istedim ki hayvanlarla güzel bir iletişim kurmasını, tam kalbime göre oldu. Zaten annemin kedisiyle fazla aşk yaşıyor elmayra gibi, Bandi'cik kaçacak delik arıyor:)  Yaklaşık 3 hafta önce at binmeye götürdük Meydan Avm'nin sırtındaki minik çiftliğe. Orad diğer hayvanlarla da pek ilgili olduğunu görünce hayvanat bahçesi zamanı gelmiş diye düşünerek sonrasında bir de Faruk  Yalçın Zoo yaptık. Araya bayram girdi başka aktiviteler girdi bu post kaldı.
Başlığa gelirsem; Rüzgar'a hediye gelen görür görmez bayıldığım t shirt'ü farklı günlerde önce beyaz denim şortla sonra kısa paça jean pantolonla giydirdim. İkisi de tam istediğim sevdiğim gibi serseri havasını perçinledi. Nazar boncuklu hal hal da bu yaz Rüzgar'a kullandığım en sevimli aksesuar oldu, hiç çıkarmıyoruz. 

Tshirt: Mango - Şort Mango - Jean: Zara  -  Sandalet: Zara - Aynalı Gözlük: C&A

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**