15 Ağustos 2014 Cuma

Yanında Olmak

Dün hesapladım işi bırakalı tam 11 ay olmuş. Sanırım şu zamana kadar yaptığım en güzel şeydi. Hafta sonu anneliğinden, akşamları 3'er saat gördüğümde onunla vakit geçirdiğimi sandığım, onu tanıdığımı sandığım günlerden, dolu dolu her anı birlikte yaşadığımız günlere geçmek. Adı gibi esip, nefes almadan durmak bitmek bilmeyen enerjisine yetişmeye çalışırken arada ofladığım zamanlar oluyor ama genellikle söylenmek yerine çözüm bulmayı seven yapımdan sanırım, ben hiç sıkılmadım. Zaten bir süre sonra fire vermeden uzun yıllar devam edecek okul hayatı başlayacak o ana dek birbirimizin tadını çıkaralım.

Annem hep; kolundan tutup dizinin dibine oturtamayacağın zamanlar geldiğinde asıl annelik başlıyor der. Henüz o kadar tecrübem yok ama müthiş keyifli bir yolculuktayım şuan tadını sonuna kadar çıkartmak istiyorum. 

4 yorum:

 1. Ablası gibi duruyosun yeminle :))

  YanıtlaSil
 2. en doğru kararı verdin işten çıkmakla çocuklarımızın hakkını yiyoruz sanki çalışmakla bende çalışan bi anne olarak her pazartesi üzülerek geliyorum işe:((

  YanıtlaSil
 3. eşiniz evi tek başına geçindirebilecek kadar iyi kazanıyorsa ne mutlu :) Allah daha çok versin.

  YanıtlaSil
 4. Tabi maddiyatla alakalı herkes ne yazık ki tek maaşla geçinecek düzeye sahip değil. O yüzden bu durumu özveri gibi göstermenin anlamı yok.

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**