10 Eylül 2014 Çarşamba

Değişim

Genelde kadınlar sıkılır evdeki eşyalardan bizde de tam tersi eşim her fırsatta koltukları değiştirmeyi istiyordu daha fazla direnemedim ve bayramdan önce İkea'dan gri bir üçlü koltuk alarak yeniledik. Şuan yeni aldığımız gri üçlü ve zaten var olan kırmızı ikili olarak kombinlediğimiz salonda eski L koltuğumuzun varlığını mumla arıyoruz. L'nin rahatlığını hiç bir şeye değişmeyeceğimizi artık bunlar eskisin hemen L'ye geri dönelim diye dört gözle beklediğimizi söylemeden geçmeyeyim. Neyse konuyu dağıtmayayım canım L'den geri kalan sağlam pufu atmayıp yüzünü değiştiririm diye düşünmüştüm. İkea'dan çizgili kumaş Bahaus'dan zımba ve zımba makinası alıp yenilemeye koyuldum. Aslında az önce bitmişti ama ayaklarını kaplamak iyi bir fikir değilmiş şimdi o kısmı söküp yeniden döneceğim için bitmiş hali yakında blogda olur.

1 yorum:

  1. nasıl olacak sabırsızlıkla bekliyorum :) hazır gösteriyorken salonunuzu da gösterseniz pek hoş olabilir doğrusu. sevgiler :)

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**