4 Eylül 2014 Perşembe

Geçen Hafta Özeti

Havaların erken bozmasıyla havuz sezonunu tamamen kapattık artık
Yalnızca mezelerle yaşabileceğime karar verdim 
Yemek yiyeceğimiz yerlerde oturma limitimiz maksimum 10-12 dakika Rüzgar'la, demlene demlene keyif yapmak hayal. Maalesef benim oğlum eline bir oyuncak alınca durup oynayan değil özgürce takılmayı seven, ışık hızında hareket eden bir dakika oturmayan bir çocuk. 3 yıldır çayır çimen boşuna açık alanlarda değiliz. Rüzgar'la böyle yerlere gidince yanıma; her zaman vermediğim yiyecekler ya da oyuncaklar veriyorum ki zaman uzasın bir 10 dakika daha oturabilelim. 
Arkadaşlarımın hepsi çalışıyor, öğlen yemek aralarına ya ben kendimi ayarlıyorum buluşuyoruz ya da onlar geliyor ama insan yakınlarında  da birileri olsun istiyor. Yalnız gezmeyi çook sevsemde kafa dengi hadi çıkalım değince yanında olacak biri olsun istiyor.
Artık sıradan bir günden farksızmış gibi davranılan Milli bayramlarımızı inadına avaz avaz kutladık.  Ayaklandığından beri hiç görmediğim bir şey oldu ve Rüzgo pusette uyuya kaldı.
 Akşamlara biraz eğlence kattık
 Canım Zeyneb'in iş yerine uğrayıp özlem giderdik.
 Heybeli Ada'da şahane bir gün geçti. Detayları yazacağım.
Ve Eylül itibariyle 2 ay sonra spora yeniden başlayabildim. Hem yaz hem de gündüz havuz akşam spor pek işime gelmiyordu açıkcası. Ciddi hamlaşmış vücudum programımı yaptıktan ertesi gün kolum bacağım her yerim ağrıyordu :)

2 yorum:

  1. Pek yakınız inşallah bir gün tanışırız❤️Bilge Efe

    YanıtlaSil
  2. Rüzgar'ın gözlerine bayıldım. Maşallah çok tatlısınız..

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**