17 Eylül 2014 Çarşamba

H&M Home Lansmanı - H&M Home Mağazası İstanbul'da

Dün, H&M'in ev dekorasyon markası H&M Home'un yazılı ve online basına özel hazırladığı lansmandaydım. Mağazayı ve ürünleri yakından görmek ve erken alışveriş fırsatı pek zevkliydi.

Mağaza büyüklüğü gayet ideal, online katalogda görünen çoğu şey var. Kız ve erkek çocuk odaları, banyo, salon, yatak odası ve mutfak kısaca bir ev için gerekli tüm dekorasyon ve ev tekstili ürünlerini bulmak mümkün. Fotoğraflardan da farkedebileceğiniz üzere daha orjinal baskılı tasarımların olduğu h&m home'da fiyatlar klasik h&m fiyatları Türkiye'deki muadillerine göre tabii ki çoook uygun. H&M app'i telefonunuza indirerek yeni gelen ürünleri ve fiyatları takip edebilirsiniz.

Avrupa yakası tamam olmuş ama tabii ki hemen İletişim Müdürü Pelin Atay'a Anadolu Yakası'na ne zaman Home açılacağını sordum her zamanki içtenliğiyle yakın zamanda olmasa da planlar arasında olduğunu söyledi. Bekliyoruz heyecanla:)

Ve son olarak H&M Home ayın 18'i Perşembe günü yani Yarın İkitelli'deki Mall Of İstanbul Alışveriş Merkezi'nde tüm ziyaretçilere kapısını açıyor gittiğinize pişman olmayacaksınız benden söylemesi.

1 yorum:

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**