19 Kasım 2014 Çarşamba

Kız Gibi

Son zamanlarda duyduğum en en güzel kampanyayı dinlemek üzere İstanbul Editon Otel'deydim geçtiğimiz günlerde. Her orkid lansmanında olduğu gibi harika ikramlar ve yine kadınları en iyi tanıyan olduğunu her adımda hissettiren detaylarla hazırlanmış atmosfer çok güzeldi.  

El birliğiyle farkında olmadan her gün alet olduğumuz bir kelime var #kızgibi. Siz cümle içinde gurur duyarak kullanıyorsanız ne ala. Ama çoğunlukla " #kızgibi ağlama #kızgibi kıkırdama #kızgibi sürme "diyerek içeriği olabildiğince küçültülen onun aksine adamgibi ol, adam gibi dur diyerek övgüyle bahsedilen iki kelime var günlük yaşantımızda. 

Projeyi daha iyi anlamak için 1 milyon 300bin kez izlenen Orkid'in eğlenceli #kızgibi videosunu mutlaka izleyin https://www.youtube.com/watch?v=Qv_jwegGtvY

Özellikle hakaret ve küçük düşürücü anlamlar yükleyerek kullanılmasını yıkmak için Orkid'in başlattığı harika projesi #kızgibi 'yi yürekten destekliyorum.  

Siz de kalıpları yıkmak, kadın olmaktan gurur duyuyor ve utanılacak bir şey olmadığını düşünüyorsanız kampanyaya destek verin.

Kız gibi koşarım, kız gibi gülerim, kız gibi sakız çiğnerim, kız gibi atlarım, kız gibi dans ederim. Çünkü ben en iyisiyim.

3 yorum:

 1. Süper bir görüntü yakalamışsın tebrikler


  Güncel blog

  YanıtlaSil
 2. Ahh ben seni yerim yaa :) Ne güzel çıkmışız .. Senelerce tanıyıp pozitif enerji aldığım ve bir türlü görüşme fırsatı bulamayışımız .. Orkid'e bu yüzden de ayrıca teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
 3. Tuğçe'cim duygularımız karşılıklı ne güzel oldu seni görmek. Ben de çook sevindim

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**