4 Aralık 2014 Perşembe

Luzdemia Workshop #benimluzyom Luzdemia Kolye


Nişantaşı Hardal'da çok keyifli bir akşamüstü workshop'ında tanıdım Luzdemia'yı. Kişiselleştirilmiş her şeyi olduğu gibi kendi hikayemi tasarlayıp boynunda, bileğimde veya parmaklarımda yüzük olarak taşıyabileceğim Luzyo'ları çok sevimli buldum.

Hikaye tasarlamaktan kasıt ne derseniz Luzdemia'nın neredeyse yok yok olan sembolleri arasında kolyenizin içine; sizin için önemli olan bir sayı, figür, obje, tuttuğun takım için bir futbol topu, fotoğraf tutkunları için minicik bir fotoğraf makinası, doğa tutkunları için yemyeşil bir ağaç, kafasını bilgisayardan kaldırmayanlar için dünyanın en minik laptopu, hayata hep gülümseyerek bakanlar için bir gökkuşağı, seyahat etmeden duramayanlar için minicik bir bavul, güzellik tutkunlarına kıpkırmızı bir ruj, hayatındaki en özel insanların adlarının baş harfi için harfler ve herkese ama herkese küçücük şeylerle gelen kocaman mutluluklar sunan, senin dünyanı anlatan, sana mutluluk veren sembollerden ibaret.

Kolyelerde çelik ve bronz malzemeler kullanıyor.

#benimluzyom hatta luzyolarım desem daha doğru olur:)! biri bronz madalyon üzerine family plaka ve  harf sembollerle rüzgar yazdım diğeri ise son fotoğrafta gördüğünüz altın rengindeki damla madalyon üzerine love plaka ekledim. Sade ve tam istediğim gibi oldu.

Sizde Luzdemi'yı incelemek ve kendi hikayenizi tasarlamak isterseniz www.luzdemia.com adresinden alışveriş yapabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Güzel bir paylaşım, Sevgiler

    YanıtlaSil
  2. Süper bir paylaşım olmuş kolyelere ayrıca bayıldım.

    YanıtlaSil
  3. Tugbaa neden yazmıyorsun canım

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**