9 Ocak 2015 Cuma

DeFacto Lip Care Denemesi - Defacto Makyaj Malzemeleri

Artık dünya da pek çok giyim markasının kendine ait kozmetik bölümleri var. Sadece kozmetik ürünler satan markalara göre hem ekonomik fiyatları hem de tek mağazada giyim ve güzellik alışverişi yapmak hepimizin kolayına geliyor.

Neticede büyük isimli firmalar kozmetik bölümünün sadece satışını yapabilmek için bile  yiyecek içecek satıyormuş kadar hassasiyetle ve uzun uğraşlar sonucu devletten dünya kadar belge almak zorundalar. Hem kendi isimlerini zan altında bırakmamak hem de ceza almamak için ürünleri yine kendi alanlarındaki en iyi firmalarla çalışarak taşeron olarak yaptırıyorlar. Bu yüzden ben hem kullanıyor hem güvenli buluyorum.

Bu yazıda DeFacto'nun yeni çıkardığı güzellik ürünleri arasından denediğim Lip Care'i paylaşmak istiyorum. Kışın cilt ve dudak kuruluğu hepimizin yaşadığı ortak dert. My Lip Care'in ürün gramajjı, kolay sürümü, içeriğindeki kimyasal bileşenler, mis gibi vişne kokusu ile piyasadaki muadili markalı ürünlerden hiçbir eksiği yok. Diğer ürünleri de en kısa zamanda deneyeceğim. DeFacto'da benden geçer puan aldı

Siz tekstil mağazalarının kozmetiğe de el atmasına ne diyorsunuz?
Güvenli ve kullanılır buluyor musunuz?

3 yorum:

  1. bahsettiğin önerme ülkemiz açısından pek de doğru değil, bizde üreticinin sorumluluğu ayrıca düzenlendiğinden firmalar taşerona üretim yaptırdığı zaman ürünün üretim sürecinini bizzat takip etmez, anlaşmaları çerçevesinde üreticiden talep ettiği bazı standartları taşıyıp taşımadığını denetler sadece. devletten almak zorunda olduğu izin ve tedarik etmek zorunda olduğu belgeler de üretim süreci ve içerik gibi unsurlara ilişkin değil birden fazla alanda faaliyet göstermeye başlayacağı için mali konular ve vergilendirmeye ilişkin oluyor genellikle. bu sebeple bir giyim firmasının kozmetik satmaya başlaması beni heyecanlandırmaz ya da sırf tekstil işinde iyi diye sattığı kozmetiğe yönelik bir güven uyandırmaz bende. aksine, x liraya mal edilmiş orta sınıf bir kozmetiğin y tekstil firmasının yıllar yılı edindiği tüketici kitlesine y firmasına duyduğu güvenden istifade edilerek z liraya satıldığını düşünürüm.

    YanıtlaSil
  2. Ben seviyorum koton özellikle çok güzel giriş yaptı 3lü oje seti favorim. Palet farları ve parfümlerde güzel. Fırça göremedim görsem deneyecektim. HaneM de yurtdışından çok alırım fiyat performans ikilisi bazında iş görüyor

    YanıtlaSil
  3. Deli beklentiye girilmedikten sonra güzel. Kalkıp chanelle kıyaslayacak halimiz yok.

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**