18 Ocak 2015 Pazar

Keyif: Mürekkep Taksim

Kafe Pi grup mekanlarından olan Mürekkep'i İtalyan Gecesine tadım davetleriyle tanıdım. Gittiğimde farkettim ki; yazın atlı karıncalar, romantik salıncaklarıyla açık terasında harika vakit geçirdiğim mekan olan Curcuna'nın kışlık versiyonu kapalı olan alt katında hizmet veriyormuş. Konsept dahilindeki yemekler ya da tamamen alacarete seçeneklerle yemek içinde oldukça iddialılar, yerli yabancı alkoller yanında harika kokteylleri de var. 
 Ortam çok keyifli, hem sohbet edip bir şeyler içmek isteyenlere, hem sosyalleşmek isteyenlere hem de kafam dağılsın beni aktiviteye boğun diyenlere hizmet veriyor dersem abartmış olmam. 
Her hafta bir konseptleri oluyormuş, ben İtalyan gecesinden pek keyif aldım sıcak çikolata partileri, meksika geceleri şimdi ilk aklıma gelenler.

Peki nerede bu Mürekkep derseniz; Tarlabaşı'nı geçtikten sonra Şişhane yokuşunun oradaki Radisson Blu Otel'in hemen yanında.

Hafta içi hafta sonu diye ayrım olmadan gidilebilecek bir mekan. Keyifle tavsiye ediyorum pişman olmayacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**