8 Ocak 2015 Perşembe

Öyle birşey..

1 ay oldu yazmayalı, benim için oldukça uzun bir zaman. Bu dönem içinde pek de güzel hatırlamayacağım şeyler yaşadım. Detaylara girmeyeceğim ama başta hiç istemediğim sonra alıştığım sonra kaybettiğim kendi içinde handikap dolu günlerdi. Bazen aldığımız nefesin bile ne kadar mucize olduğunu unutup sıradan davranıyoruz. Allah sevdiklerimize uzun ve sağlıklı ömürler versin. Kendime yakın bulduğum görüştüğüm blogger arkadaşlarım zaten detayları biliyor ama burayı sebepsizce boşlayınca merak edip mail / yorum atan herkese samimiyetle teşekkür ederim. Daha iyiyim ve kaldığımız yerden devam paylaşmaya. Bu arada twitter'da aktifim buralarda bulamazsanız oradayım.

2015 herkes için hayal ettiğinden daha güzel geçsin.

6 yorum:

 1. gerçekten çok merak ettim seni mail attım dönmiyince daha çok merak ettim.alıştırdın bizi kendine:))2015 tüm güzellikler seninle olsun:)

  YanıtlaSil
 2. hoşgeldin yar bloguna
  takma beee
  hayat acısıylada tatlısaylada
  yaşamaya değer :) sana şarkı yaptım (doruğun annesiii özgül)

  YanıtlaSil
 3. Tugbacım bende merak ettım hamılelık mı yasadın bebekmı kaybettın benmı yanlıs anladım bılmıyorum ama ıns tum kotu gunler gerıde kalmıstır

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sağol yok doğru. Çok şükür şimdi daha iyiyim

   Sil
 4. kendini üzme diyeceğim de ne kadar etkisi olur

  YanıtlaSil
 5. Çok çok geçmiş olsun, Allah bir daha yaşatmasın. Çok zordur eminim ama daha çok gençsiniz, Allah her şeyi hayırlısını versin. Bu arada sık sık yazın :))

  YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**