9 Şubat 2015 Pazartesi

Euroflora Turu

Dün yani Pazar günü Euroflora için Kağıthane'ye çıkartma yaptık. Bu sefer bir önceki gidişimiz gibi kapanışa yakın değil gün içinde gidince uzun uzun vakit geçirdik. Gördüklerimi blogda da paylaşmak için telefonumla fotoğraf çekmeyi ihmal etmedim. Fiyatlarıyla birlikte hazırlıyorum ki postu gitmeden aklınızda fikir oluşsun.
 Euro Flora'nın ayna bölümü her zaman çok zevkli oluyor. Bu sefer dikkatimi en çok bana Alaçatı'yı hatırlatan panjurlu aynalar ve  mavi çerçeveli eskitme aynalar oldu. Fiyatlar her zamanki euroflora tadında gayet uygun 50 ila 75 TL arasında değişiyor.
Mektup Zarfı şeklindeki tabak ve saksı çok tatlı değil de ne? Tabak 5 saksı 13 TL
Chevron desenli bu parti malzemelerini Rüzgo'nun dogum gününden önce görseydim kesin buna uygun bir tema yapardım. Çok  ama çok sevdim.
Son dönemin en trend bitkisi bir nevi dikensiz kaktüs Succulent'in canlısına bakamıyorum diyenler için yapayını hazırlamışlar ki çok da gerçekçiydi dibi ıslak gayet canlıyım havasında.
cath kidston benzeri teneke kutular
zigzag parti malzemesi aşkına
 yine cath kidston desenli oldukça büyük kova 13 TL
Dekoratif prova mankenlerine yenileri eklenmiş
Kapanış Sevgililer Gününe atıfta bulunarak Love yazılı saksılarla olsun. 28 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**