6 Şubat 2015 Cuma

Geçen Hafta

Hafta özetleri postlarına kaldığım yerden devam;
En en en fazla sevdiğim burger'ci Mano Burger semalarında uçarken
Kahramanım Batman'le selfie
 Sahildeki jack russell ailesiyle Rüzgo'nun kaynaşması. Hayvanları çok seviyor ama bu köpek cinsi pek yaygaracı ve oyuncu üzerine dişlerini hırlayarak atlayınca önce tırstı sonra seni sevdikleri için geliyorlar değince beni çok seviyorlar onları yalnız bırakmamalıyım diye yanlarından ayrılmadı:)
 Kızlarla çok sevdiğim shake shack çıkartması
 can sıkıntısına bire bir jean yırtmaca 

Arkadaşlarımızla artık yaz geliyor dikkat edelim yediklerimize, jübile yapalım diye yediğimiz son tatlılarımız  olacaktı ama olamadılar tahmin edileceği üzere :/ 
Püsküllü çanta arayışındayım. Stradivarius'ta güzel modeller vardı ama siyah aradığım için h&m'dekine ısındım. Onunda sapı ayarlanır olsaydı iyiydi. 1.60 boyumla dizimde çanta taşımak pek tatlı durmuyor diye almadım :)) 
Akasya'da gezerken tesadüfen futbolcularımızın 1 milyon üye kapsamında orada olması ve Rüzgo'nun fazla sosyal halleri sonucu televizyon ve sosyal medya'da bolca yer almasıyla sonuçlandı. Fenerbahçe, resmi hesaplarında Rüzgar'ın fotoğrafını paylaşılması çok keyifli bir anı oldu bizim için.
Ve the and eti hoşbeş'ten kim ölmüş :)

2 yorum:

  1. merhaba.bardağınız çok şeker. nerden aldınız acaba?

    YanıtlaSil
  2. teşekkürler hediye geldi bana

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**