16 Mart 2015 Pazartesi

Max Factor Face Finity Fondöten İncelemesi

Sık fondöten kullanan biri değilim o yüzden aldığım her ürün bana çook uzun gidiyor. Max Factor'ün ageless elixir 2+1 serumlu fondötenini bana firma göndermişti. Bu vesile ile denemiş ve çok memnun mesut kullanıyordum. Taa ki cumartesi günü bitene kadar. Aynısını aradım tabii yok, ben tüpü yüzyılda bitirince adamlar yeni seri çıkarmışlar. Bu sefer benim yağlı, karma, gözenekleri açık ve kızarıklıklar dolu cildime en az biten ürün kadar iyi gelmesi umuduyla Max Facro face finity 3 in 1'i Watsons indirim'inde görünce kaptım.

 Max Factor face finity bitirdiğim ürün gibi plastik değil cam şişede. Ve çok daha likit. Ciltle çabuk bütünleşiyor. Soluk cildime biraz renk katması için 80 tercih ettim. Fondöten, primer yani makyaj bazı ve kapatıcılık olarak 3 özelliği var. Yağlı cildimi matlaştırdı ve uzun kalıcılığı var. İstediğim özellikleri bulduğum için yeni fondötenim oldu kendisi. Tek eksisi bence biten üründeki mis kokuyu seviyordum bunda da onu aradım ama kokusuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**