23 Kasım 2015 Pazartesi

Bukoli Lansmanı, Bukoli Nedir? Güvenilir mi?

Geçtiğimiz haftalarda katıldığım çook eğlenceli bir lansman'dan bahsetmek istiyorum size. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapılan Bukoli lansmanı hem mideye, hem eğlenceye hem de hayatımızın artık vazgeçilmezi olan internet'ten alışverişe bambaşka bir soluk getirdi.
Ayhan Sicimoğlu'nun all star Latin müziklerini dinlerken yerimizde duramadık. Çok dans ettik. Twitter adresimden videoyu izlerseniz bana hak verirsiniz:)
 Bizi bu kadar eğlendiren lansmandaki gündem konumuz Nedir Bukoli derseniz kısaca şöyle anlatayım; internet alışverişlerinde yaşanan teslimat sorunlarına çözüm bulmak için geliştirilmiş esnek ve güvenilir bir teslimat modeli. Evde kargo bekleme derdine son veren, bulunduğunuz semtteki bakkalı, manavı da içine alan kazan/kazan modeli denilen sistemle hem esnafa ek gelir sağlayan hem de bize en yakın kargo şirketi neredeydi stresi yaşatmadan pıt diye kargomuza bakkal amca'dan ulaşma kolaylığı sağlayan ballı kaymaklı bir sistem.

Bukoli'ye güvenilir mi ? derseniz arkasında Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden 60 yıllık Borusan Holding'in olduğunu söylemem yeterli gelir sanırım.

Unutmadan kargo iadelerinde de yine teslim aldığınız esnafa iade ediyor günü geçmeden ürününüzü elden çıkarmış oluyorsunuz. Üşenip kargoya teslim edilemeden elde kalan ürün derdi de bitmiş oluyor:)

2 yorum:

  1. Cute outfit :)
    BLOG M&MFASHIONBITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/
    Maria V.

    YanıtlaSil
  2. artık bloğa geri dönnnn:))günde 1500 kere bakıyorum yeni yazı varmı diye :((neden yazmıyorum yazısınıda beklemekteyim ayrıca:)özlendiniz(rüzgoda) anlatabildimmi:)

    YanıtlaSil

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**