11 Aralık 2015 Cuma

Özlem'le Kahvaltı

Bu aralar kabul günümdeyim sanırım iki günde bir mutlaka bir arkadaşımı ağırlıyorum tabii çok da severek. Salı sabah da kahvaltıya iki güzel misafirim vardı. Sadeliğini, gösterişsiz ruhunu, sakinliğini sevdiğim blogger arkadaşım Özlem'cim ve 2,5 yaş hormonlarının hakkını sonuna kadar veren oğlu Erim bizdeydi. Fotoğrafta pek belli olmasa da Rüzgar canavar, Erim canavar baya hareketli bir gün oldu. Aman ev dağılmasın, aman bir şey kırılır diye diken üstünde oturan ev sahiplerinden olmadığım için çocuklar gönüllerince kudurdu biz de oyuncaklara basmamak için seke seke dolaştık evde:P

Açıkcası evde olunca Rüzgo'da büyüdüğü için artık daha insancıl saatlerde kalktığımdan işe gider gibi erken kalkmayı unuttum. Zaten erken kalkmayı da sevmem. Okul yıllarımda uykumun ağır bastığı için kaçırdığım sınavlar çok olurdu. Ama ne yaptım erkenden  kalktım tabii :)

Canavarlardan fırsat kaldığı anlarda Erim'e yeni imaj belirledik Özlem'le. Bizden döndükten sonra kestirdi saçlarını. Erim'in zaten orjinal bir tarzı var. Özlem bol salaş şeyler seviyor oğlu için. Harem pantolonlar giydiriyor, kolyeler takıyor, Erim'in o asya & uzakdoğu görünümlü tipine de çok yakışıyor giydikleri. Yeni saçları da tarzına çook yakıştı.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bir Blogunuz yok ve yorum bırakmak isterseniz,

Yorumlama biçimi Profil seçin kısmına tıklayıp Adı/Url 7. seçeneği seçip AD kısmına adınızı yazıp url kısmını boş bırakarak yorum gönderebilirsiniz.

**Sevgiler**